Polityka odpowiedzialności

1- Informacje prawne

Wydawca

Jowita Ludwikiewicz
Via Pinerolo, 6
00182 Roma, Italia
Kom: +393406400108
Partita IVA: 11696211009
Email: biuro@rzymskiewakacje.pl

Dyrektor i kierownik publikacji:

Jowita Ludwikiewicz
Skontaktuj się z dyrektorem: biuro@rzymskiewakacje.pl
Dyrektor jest osoba fizyczna

Projekt graficzny i realizacja techniczna

The Webmaster is:

Sanaz Hanke
www.sannymedia.com
Skontaktuj się z webmasterem:
admin@roman-vacation.com

Zdjęcia wykorzystane na stronie www.rzymskewakacje.pl
Pochodzą ze strony: www.depositphotos.com

Strona jest hostowana przez

Reseller: SannyMedia, jednostka biznesowa SanazGroup LLC
Centrum danych: Hetzner
Lokalizacja: Augsburg, Niemcy
Adres IP serwera: 88.198.62.198
Serwery nazw: ns1.dohv.com, ns2.dohv.com

2- Własność intelektualna

 

Cała strona www.rzymskiewakacje.pl podlega międzynarodowemu prawu autorskiemu i prawu własności intelektualnej.

 

Przechwytywanie danych osobowych w celu wzbogacenia baz danych w celach handlowych lub reklamowych jest zabronione. Podobnie jakakolwiek reprezentacja lub powielanie w całości lub w części tej strony (teksty, obrazy, zdjęcia, filmy, logo, marki i inne elementy), wykonane w jakikolwiek sposób, bez zgody wydawcy strony www.rzymskiewakacje.pl jest niezgodne z prawem i stanowi naruszenie karalne i podlegające ściganiu zgodnie z postanowieniami artykułów L.335-2 i kolejnych kodeksu własności intelektualnej.

 

 

3- Linki hipertekstowe i ograniczenie odpowiedzialności:

 

Strona www.rzymskiewakacje.pl zawiera szereg linków hipertekstowych do innych stron (naszych partnerów, wiadomości itp.) utworzonych za zgodą Jowity Ludwikiewicz. Jowita Ludwikiewicz nie ma jednak możliwości zweryfikowania całej zawartości odwiedzanych w ten sposób stron, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za nielegalne treści które mogą tam być opublikowane.

 

W odniesieniu do transakcji dokonywanych na tych stronach, www.rzymskiewakacje.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek spory. Będą one wypłacane bezpośrednio przez daną stronę/firmę.

 

Strona www.rzymskiewakacje.pl nie ponosi odpowiedzialności za zanieczyszczenie sprzętu komputerowego użytkowników w wyniku rozprzestrzeniania się wirusów lub innych infekcji komputerowych w wyniku skontaktowania się z stronami połączonymi linkami hipertekstowymi. Jako użytkownik strony, jesteś odpowiedzialny za podjęcie wszelkich odpowiednich środków w celu ochrony Twoich danych i / lub oprogramowania przed zanieczyszczeniem przez potencjalne wirusy krążące w Internecie.

 

Strona www.rzymskiewakacje.pl jest dostępna dla użytkowników 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, chyba że nastąpi przerwa, zaplanowana w celu konserwacji lub z powodu siły wyższej. Strona www.rzymskiewakacje.pl dołoży wszelkich starań, aby wcześniej poinformować użytkowników o datach i godzinach interwencji. Strona www.rzymskiewakacje.pl , nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, niezależnie od ich charakteru, wynikające z niedostępności usługi.

 

 

4- Polityka prywatności

 

Prywatność odwiedzających stronę www.rzymskiewakacje.pl jest dla nas bardzo ważna i dokładamy wszelkich starań, aby ją chronić. Niniejsza polityka wyjaśnia, co robimy z Twoimi danymi osobowymi. Kliknij tutaj aby przeczytać więcej na temat naszej polityki prywatności (RODO): https://www.rzymskiewakacje.pl/polityka-prywatnosci/

 

 

5- Postanowienia końcowe

 

Polityka odpowiedzialności wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej.