Wycieczki po Rzymie i Watykanie

Istnieją miasta, w których jest tyle ciekawych rzeczy do zobaczenia, miejsc do odkrycia, pyszności do spróbowania, że ciężko je wszystkie zaliczyć w ciągu krótszego lub dłuższego pobytu. Dobrze więc dokładnie zaplanować sobie, w jaki sposób chcemy spędzić czas. Wybierając się do Rzymu, z każdej strony natrafimy na wycieczki z przewodnikiem, które oprowadzają po najważniejszych zabytkach Wiecznego Miasta i Watykanu. Jeśli jednak zależy Ci na oryginalnej trasie zwiedzania, skorzystaj z oferty, którą przygotowałyśmy dla Ciebie jako licencjonowane przewodniczki, które pokochały Rzym od pierwszego wejrzenia.

Rzym oraz Watykan – odpowiednia trasa dla każdego

Opracowane przez nas trasy pozwolą Ci zwiedzić Rzym dokładnie tak, jak lubisz, skupiając się na rzeczach i miejscach bliskich Twojemu sercu. Jesteś miłośnikiem historii i chcesz zobaczyć najważniejsze zabytki? Wybierz “Starożytny Rzym z przewodnikiem”, “Watykan z przewodnikiem” lub “Jeden Dzień w Rzymie”. Jeśli uwielbiasz podziwiać perły architektoniczne w trakcie wakacyjnych wycieczek, “Rzymski Barok i wielkie piękno” to najlepszy wybór. Dla podniebia przygotowaliśmy takie trasy jak “Rzymski spacer kulinarny” dający możliwość skosztowania włoskiej kawy, serów, oliwek, pizzy oraz lodów, a także “Lekcja robienia pizzy” zapewniającą niezapomnianą zabawę.

Wycieczki po Rzymie – dołącz do wybranej grupy

Proponowane przez nas trasy dostosowane są zarówno do zwiedzania indywidualnego przez pary czy rodziny, jak i do grup zorganizowanych (np. w ramach wyjazdu firmowego z pracy). Oferujemy możliwości zwiedzania zróżnicowane także pod względem długości (trasy kilkugodzinne oraz całodniowe), by zapewnić dopasowanie do potrzeb i wymagań każdej osoby. Wędrówkę po Wiecznym Mieście oraz Watykanie w ramach zorganizowanej wycieczki ubarwiamy opowieściami o historii, a także ciekawostkami oraz różnego rodzaju anegdotami, zapewniając zarówno dzieciom, jak i dorosłym doskonale spędzony czas.

Zwiedzaj Rzym w najbardziej odpowiadający Ci sposób dzięki naszej ofercie zróżnicowanych tras. Interesująca wycieczka, możliwość odkrycia niezwykłych miejsc oraz świetnie spędzony czas – zapewnimy Ci to z radością na twarzy!